מידעטק השלימה לאחרונה הטמעת Priority בחברת גוטקס בהיקף המוערך בכמיליון שקלים

מותג האופנה גוטקס נוסד בשנת 1956. מאז היווסדו ועד היום, גוטקס מוכר כמותג מוביל בעולם האופנה הבינלאומי. החברה נוסדה על ידי לאה וארמין גוטליב וזכתה להצלחה רבה בישראל ובעולם‏. גוטקס עושה שימוש מאז היווסדה בחומרים חדשניים דוגמת ה"ספאנדקס" וממשיכה גם היום לפתח חומרים סינתטיים חדישים. מעצבת החברה, קרן גסנר סיימה את לימודיה בבי"ס שנקר בשנת 2006, וכבר במהלך לימודיה התמחתה בסטודיו אופנת העילית של גדעון אוברזון בתל-אביב וכן במותג בגדי הים. בתום תקופת ההתמחות המשיכה כמעצבת ויד ימינו של גדעון אוברזון ובשנת 2009 עם עזיבתו של אוברזון, מונתה למעצבת הראשית של מותג גדעון אוברזון, ולאחר מכן למעצבת הראשית של מותג בגדי הים גוטקס.

 

מידעטק טכנולוגיות מידע השלימה לאחרונה פרויקט הטמעת מערכת Priority בחברת Gottex Swimwear Brand Ltd, יצרנית בגדי הים של מותג האופנה הוותיק. הפרויקט המורכב התפרש על פני כמה יבשות, בהתאם למדינות בהן מתבצעת פעילות החברה ובמסגרתו הוטמעו מודולים שונים בדגש על מודול ייצור ומודול אופנה המאפשר לנהל את הפריטים בצורה ידידותית למשתמש. פרויקט ההטמעה בגוטקס, שהיקפו מוערך בכמיליון שקלים, דרש ביצוע התאמות ייחודית של המערכת התעשייתית לטובת ניהול הפעילות הפיננסית של החברה, תכנון הרכש, ניהול הייצור ודגש רב על שריון המלאי ללקוחות ושיפור אחוזי האספקה. כמו כן, בוצעו שינויים ושיפורים בתהליכי העבודה בחברה ומחשוב של תהליכים שנוהלו עד כה מחוץ למערכת מידע מסודרת. בנוסף, הוטמע מודול אופנה ייעודי המאפשר ניהול פריטים בצורה מטרציונית, כך שלכל בגד ים או פריט לבוש אחר, ניתן להגדיר פרמטרים מאפיינים כולל התייחסות לצבעים ולמידות.

 

ליאת לייזר, מנהלת מערכות מידע גוטקס: "תהליך הטמעת מערכת ה-Priority בגוטקס אפשר לנו ליישם תהליכים אסטרטגיים חדשים בחברה, אשר הביאו לייעול שרשרת האספקה, לחסכון בעלויות ולשיפור התוצאות העסקיות של החברה. כמי שליוותה את התהליך מתחילתו אוכל להעיד על כך שהמערכת יצרה שקיפות במידע הארגוני, שיפרה את יכולת ניתוח הנתונים וכעת מסייעת בתהליכי קבלת ההחלטות בחברה".

צרו איתנו קשר

[leadercf7 campid="10556"]
פתח צ'אט
היי נשמח לעזור בכל שאלה!