תקנון פרטיות

גולשים נכבדים, אתר האינטרנט של מכללת "אין-ליין המכללה הטכנולוגית בע"מ", ללימודי פריוריטי, (להלן "האתר") הינו אתר  אינטרנט המספק מידע לגולשים המעוניינים לקבל מידע אודות מגוון הקורסים פריוריטי במכללת אין-ליין .

שמירה על פרטיות

מכללת אין-ליין בע"מ מתחייבים לשמור בבטחה כל מידע שיגיע למכללה ע"י הגולשים באתר ודרך מערכת יצירת הקשר ו/או באמצעות משלוח דואר אלקטרוני למכללה וכי במידה ויוחלט לעשות שימוש במידע ובפרטי הגולשים באתר אנו נדאג לפרסם את המידע ללא פרטים מזהים. 

מכללת אין-ליין שומרת לעצמה את הזכות להשתמש בפרטי המידע שיועברו על ידי הגולשים לצורך ניתוח סטטיסטי ומעקב.

מכללת אין-ליין אינה מוכרת או משכירה לכל גורם צד ג' את פרטי ההתקשרות וכתובות הדואר אלקטרוני של הגולשים המבקרים באתר ומעוניינים לקבל מידע אודות הקורסים וההכשרות המקצועיות במכללת אין-ליין.

הגולשים המבקרים באתר מכללת אין-ליין מתחייבים כי המידע והפרטים המסופקים למכללת אין-ליין הנם חוקיים ואמינים עפ"י כל דין. הגולשים באתר מתחייבים לא להפיץ כל מידע ו/או דואר זבל המוגדר כספאם. כל אחריות הנובעת ממסירת פרטי הגולשים באתר האינטרנט למכללת אין-ליין הנה באחריות הגולשים.

לגולשים באתר מכללת אין-ליין המספקים ומעבירים מידע ופרטים למכללת אין-ליין לא תהיה עילת תביעה משפטית ו/או כל בקשה ו/או כל טענה ודרישה כלפי מכללת אין-ליין.

מכללת אין-ליין לא תהיה אחראית כנגד טעויות הקלדה של הגולשים באתר המכללה.

מכללת אין-ליין שומרת לעצמה את הזכות להקים מערכת דיוור אלקטרוני והפצת ניוזלטר לגולשים המעוניינים לקבל מידע אודות: מבצעים, הכרזות, חדשות של החברה ועוד, אלא אם הגולשים יודיעו למכללת אין-ליין כי אינם מעוניינים להשתתף ברשימות התפוצה.

לבירורים ופרטים נוספים ניתן לפנות באמצעות

פתח צ'אט
היי נשמח לעזור בכל שאלה!