תוכנת פריוריטי | Priority

תוכנת פריוריטי - תוכנת ה ERP המובילה בישראל ! 

 

יותר ויותר עסקים מבינים שכדי להגביר את יעילותו של הארגון יש צורך לעבוד בתוכנה המרכזת את כל תחומי הארגון תחת קורת גג אחת. תחום ניהול הלקוחות משתלב עם ניהול הרכש, ניהול החשבונות ושאר תחומי הארגון. תוכנות ה ERP-Enterprize Resource Planning system, עושות בדיוק את הדבר הזה.

 

בישראל, אלפי ארגונים עובדים עם תוכנת ה- ERP "פריוריטי" מבית Priority Softwere המתמחה בבפיתוח ושיווק של מערכות אינטגרטיביות לניהול ארגוני כולל ERP/CRM של גופים תעשייתיים, מסחריים וציבוריים בארץ ובעולם.

 

עשרות אלפי משתמשים בתוכנת פריוריטי עם נאמנות בלתי מתפשרת הם העדות הטובה ביותר ליכולת הטכנולוגית, לשרות ולתועלת המופקת על ידם מ – Priority.

 

גמישות התוכנה ויכולות ההתאמה של תוכנת Priority

מערכת הפריוריטי הינה מערכת מודולרית היכולה להתאים את עצמה לצרכי הארגון על ידי יישום נכון של יכולות התוכנה. דבר זה מתבצע על ידי אפיון נכון של צרכי ומנגנוני הפעולה של החברה ולאחר מכן עיצוב המוצר על פי הדרישות הספציפיות הנובעות מן האפיון.

 

לימוד תוכנת פריוריטי

את יישום המערכת מבצע מיישם פריוריטי - מקצוע מבוקש אותו ניתן ללמוד כאן במכללת אין-ליין שהיא מרכז ההדרכה הארצי ללימודי E.R.P . המיישם יכול להיות חלק מן הארגון או עצמאי העובד באחת מגופי היישום של החברה.

 

 

צור קשר לשיחה עם נציג