פריוריטי - הדרכה אישית אחד על אחד בהתאם לצרכיך

מגוון רחב של הדרכות פריוריטי

בהדרכה אישית אחד על אחד בזמנים שנוחים לך וע"פ הצרכים שלך.

התועלות המרכזיות שתפיק מפריוריטי הדרכה אישית:

היתרונות בפריוריטי הדרכה אישית שניתנת אצלך בחברה:

פריוריטי – הדרכה אישית למזכירות

מערכת ה ERP פריוריטי הפכה בשנים האחרונות לתוכנה הפופולארית ביותר בישראל !

מכללת אין ליין מזמינה אותך לקורס פריוריטי אשר יפתח בפניך את הדלת לאלפי ארגונים אשר עובדים כיום עם תוכנת הפריוריטי ומעדיפים לקלוט עובדים שמכירים ויודעים לעבוד עם התוכנה.

מדובר בתוכנה גדולה מאוד, אשר מכילה בתוכה את כל התחומים הקיימים בארגון (כספים, מלאי, רכש, ייצור, משאבי אנוש, ניהול משרד, ניהול פרויקטים ועוד), לכן לא ניתן להכיר את התוכנה לעומק ללא קורס בפריוריטי אשר מלמד את התוכנה מהיסוד.

קורס בהדרכה אישית אשר מלמד על השימוש הבסיסי במערכת ומתמקד בנושאים אשר חשובים בכדי לתפקד במשרות מנהלה, אדמיניסטרציה ומזכירות כגון: הממשק למשתמש, ניהול קשרי לקוחות, כספים, שליפה וניהול נתונים, דוחות ומסמכים ועוד.

קורס פריוריטי למזכירות נבנה עבור מחפשי עבודה שלא מכירים את הפריוריטי ונדרשים לידע בפריוריטי במודעות דרושים או ראיונות עבודה.

קורס פריוריטי בהדרכה אישית ייתן לך יתרון על פני מועמדים אחרים אשר אין להם ידע בפריוריטי !

שליטה בתוכנת פריוריטי פותח לך דלתות במעל 7000 ארגונים.

פריוריטי – הדרכה אישית
למחסנאים ואנשי לוגיסטיקה

מכללת אין ליין מזמינה אותך לקורס פריוריטי בהדרכה אישית אחד על אחד אשר יפתח לך דלתות באלפי ארגונים אשר עובדים כיום עם התוכנה ומעדיפים לקלוט עובדים שמכירים את התוכנה.

היום לא מספיק להכיר את עולם המחסנים או הרכש, אלא צריך לדעת איך לעבוד אם תוכנת הפריוריטי. כיום קשה להתקבל לעבודה מבלי ללמוד פריוריטי והוכח כי גם לאחר הקבלה לעבודה, בכדי לשמור על המשרה ולהצליח בתפקיד צריך להצליח לתפקד ביעילות עם תוכנת הפריוריטי.

קורס פריוריטי בהדרכה אישית אשר מלמד על השימוש הבסיסי במערכת ומתמקד בנושאים אשר חשובים בכדי לתפקד בתחומי הלוגיסטיקה כגון: מודול המלאי, מודול הרכש, הממשק למשתמש, ניהול קשרי לקוחות, כספים, ספקים, ת. משלוח, שליפה וניהול נתונים, ניהול משימות, דוחות ומסמכים ועוד.

קורס בפריוריטי בהדרכה אישית הוא הפתרון שלך למציאת עבודה בתחום הלוגיסטיקה והמחסנים !

קורס פריוריטי בהדרכה אישית ייתן לך יתרון על פני מועמדים אחרים אשר אין להם ידע בפריוריטי !

שליטה בתוכנת פריוריטי פותח לך דלתות במעל 3000 ארגונים.

פריוריטי – הדרכה אישית
לאנשי שיווק ומכירות – לימוד מודול CRM

מערכת ה ERP פריוריטי הפכה בשנים האחרונות לתוכנה הפופולרית ביותר בארץ עם מערכת CRM מפותחת !

מכללת אין ליין מזמינה אותך לקורס פריוריטי בהדרכה אישית אשר יפתח לך את דלת לאלפי ארגונים אשר עובדים כיום עם התוכנה ומעדיפים לקלוט עובדים שמכירים את התוכנה.

אנשי מכירות נדרשים לעבוד עם תוכנת הפריוריטי בכל הנוגע לניהול הלקוחות, ניהול הזדמנויות מכירה, ניהול קשרי לקוחות, חשבוניות, קבלות ועוד.

קורס בהדרכה אישית אשר מלמד על השימוש הבסיסי במערכת ומתמקד בנושאים אשר חשובים בכדי לתפקד במשרות בתחומי המכירות וניהול קשרי לקוחות (CRM) כגון: הממשק למשתמש, ניהול קשרי לקוחות, כספים, שליפה וניהול נתונים, דוחות ומסמכים, ניהול משימות, משטחי עבודה וכדומה.

קורס פריוריטי בהדרכה אישית לאנשי מכירות נבנה עבור מחפשי עבודה שלא מכירים את תוכנת הפריוריטי ונדרשים לידע בפריוריטי במודעות דרושים או ראיונות עבודה.

קורס פריוריטי בהדרכה אישית ייתן לך יתרון על פני מועמדים אחרים אשר אין להם ידע בפריוריטי !

שליטה בתוכנת פריוריטי פותח לך דלתות במעל 7000 ארגונים.

מעוניינים בפרטים נוספים?

חייגו עכשיו 4588* או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="10556"]
פתח צ'אט
היי נשמח לעזור בכל שאלה!